Esinejad

Kava osas jätsime endale õiguse olla täiesti põhimõttelagedad: esitusele
tuleb asju alates indipopist kuni industriaalse metalini.

     
  UUS: Galerii >>
Pilt on kõnekam kui 1K sõnu...

Teised meist >>
Lood enne ja pärast üritust

Esinejad >>
Saksa-Jaapani, Soome ja Eesti kollektiivid

Mis veel toimus >>
Rolli- ja muud mängud, tättuumehed...

Uuri, kes tegid>>
Kes toetasid ja kes tegid.

Tahad Plink Plongile kirjutada?

<< Esilehele

 

Kell 12.00hakkasid plaate keerutama Bashment KINGZ SOUND DJ-d: RINGO RINGVEE & LAMAN aka TARRVI.

Bändide esinemiste vahel astus Raadiomaja katuselt üles Eesti üks esimesi
dj-team'e NEURONPHASE Sound System: ANTI AAVER, EERO MANDER, TRISTAN PRIIMÄGI & KALEV K.

  

FLECKFUMIE >>
FLECKFUMIE on autentsele Berliini elektroonikale omane õrn segu Fumie Tsuji jaapanikeelsest laulust ja Nick "Fleck" Gloeckner'i kitarrimämängust ja digi-folgist. Aastal 2004 tuuritas Fleckfumie Jaapanis Mice Parade'i ja HiM'iga, praeguseks on neil valminud suurepärane uus album "Starcloud, Moonsky and Ocean", mis avaldatakse Jaapani plaadifirma Afterhours poolt. Kohustuslik kõigile, keda liigutab selliste Kohvirecordsi artistide muusika nagu Pastacas või Galaktlan.

 From The Morning | Skyswimmer
 

KUBA >>
Kuba näol on tegemist lätikeelse kirjandiga vabal teemal, kui kasutada meile koolist tuttavat terminoloogiat. Nüansirikas segu jazzist, popist ja postrokist, milles suuna leidmiseks on kubalased ise välja pakkunud sellised silmapaistvad majakad nagu Herbert, Tortoise, Steve Reich, Burt Bacharach, Curtis Mayfield, Marvin Gaye. Rikkalik mitmekäiguline menüü, õrn rafineeritud järelmaitse.

Japanese Golfers | Moricone Demo
  

PEDIGREE >>
Kogunud tunnustust kui Baltiriikide industriaalmuusika pioneerid, moodustab nende muusika plahvatusohtliku segu metal'ist, dubist, elektroonikast ja darkhopist. Omanäolised meistrid, kes vormivad võrdse osavusega nii heli kui visuaali.

Head Drug Rising | People From Hell
  

PIA FRAUS >>
Pia Fraus on Tallinna ansambel. Kuueliikmelise müragrupi loomingut on enim mõjutanud 90´ndate alguse briti shoegaze`i bändid. Pia Fraus on üllitanud plaate nii Eestis, Jaapanis kui ka USA´s, saatjaks tunnustus nii kriitikuilt kui indiesõpradelt.

Mooie Island | You Look Fine
  

POPIDIOT >>
Popidiot on Tartust ja väga värske. Ilmselgelt on popidiootidel oma ideoloogiline platvorm, mida nad muusika kaudu edastavad. Küsimus on selles, kas ka maailm neid ka kuulata ja mõista võtab. „The world won’t listen“, „to be or not to be“, jne. Esineda on nad jõudnud juba nii Soomes kui Eestis, plaati neil veel pole – see tuleb varsti.

Microsoft | Owner Of A Lonely Heart
  

SHELTON SAN >>
Bänd alustas tegevust 2002.. aasta sügisel. Kontserte on siiamaani antud paarikümne ringis.
Esinetud on Tallinnas, Tartus, Vormsil ja Stockholmis. Shelton Sani muusika voolab mööda eesti müraroki pioneeride Zahiri ja ÖÄKi rajatud voolusängi.

Someone Dead | ...
  

SLIDE-FIFTY >>
Slide-Fifty on 3-liikmeline surf-pop-punk ansambel, kelle kuulajat puudutavad laulutekstid ja haaravad meloodiad koos jõulise ja emotsionaalse esitusega hoiavad eesti noort publikut oma lummuses juba paar aastat.

Fall Asleep | Dreams Wont Come True
  

ZAHIR >>
Zahir on legendaarne ansambel Tallinnast, kes on peaaegu sama vana kui Eesti põrandaalune indierokk liikumine. Zahiri muljetavaldav energia ja möirgav rokk'n'roll on elamus, mida tasub kindlasti kogeda. Kaotada pole teil midagi, peale kõrvakuulmise muidugi.

Bring Me The Head Of Gwyneth Paltrow | Chickenwalk
  

VANITY BEACH >>
Enda kirjeldamise asemel paluvad nad ette kujutada Panterat koos Duran Duran’iga jämmimas. Hetkel salvestavad nad Soomes oma teist albumit, mis bändimeeste kommentaaride alusel peaks põrmustama kõik, mis nad varem loonud on.

The Synthetic | Fight Through The Night
 

  Kuhu edasi minna? | esileht | esinejad | muu värk | tegijad | press